Get Adobe Flash player

Wielu przedsiębiorców szuka odpowiednich dla siebie programów, które ułatwiłyby im zarządzanie firmą, wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom nasza firma umieściła w swojej ofercie oprogramowanie ERP firm Comarch oraz Soneta.

Produkt firmy Soneta - enova 365 - kompletny system połączonych modułów do prowadzenia małej, średniej i dużej firmy, dostępny w wariantach platynowa, złota i srebrna. Pozwala to na dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb Klienta. Stale rozwijający się program jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ponad 6500 firm, instytucji i innych organizacji od 2002 roku. System enova 365 jest zbudowany i pracuje w oparciu o technologie informatyczne Microsoft.NET, jest aplikacją pracującą w środowisku Windows. Jego wszechstronność i niezawodność potwierdzona jest wieloma certyfikatami i wyróżnieniami.

strona producenta: http://www.enova.pl

 

BAJT Analizy dla systemu enova - szybki i prosty system analiz sprzedażowych - generowanie analiz stanowi doskonałą podstawę do działań handlowych, ale także dla działań ksiegowych i marketingowych. Moduł BAJT Analizy umożliwia wyciąganie na standartowe listy dokumentów dane z analiz, w sposób zauważalny podnosi to wzrost sumowania marży na listach dokumentów enova.

 

Produkt firmy Comarch S.A. - Comarch ERP OPT!MA - program do prowadzenia małej i średniej firmy, stworzony z modułów, które Klient w zależności od potrzeb może dowolnie łączyć. Program posiada przyjazny użytkownikowi interface, jest prosty w obsłudze, posiada Asystę z której może korzystać każdy Klient posiadający aktualne licencje. Wraz z Asystą na 12 miesięcy Klient otrzymuje uaktualnienia programu związane ze zmianami w przepisach prawnych, nowe funkcje programu, wsparcie telefoniczne specjalistów Comarch, dostęp do indywidualnych Stron.

strona producenta: http://optima.comarch.pl